Fundacja Tejas - Joga, Medytacja, Psychologia, Medycyna, Ciało

To fundacja skupiona na celu przywracania równowagi człowieka poprzez różne techniki mieszczące się w szeroko pojętym światowym dziedzictwie kulturowym.

OVERVIEW

The web site fundacjatejas.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more users). We have crawled one page inside the web page fundacjatejas.pl and found two websites interfacing with fundacjatejas.pl. There is one social communication sites possessed by fundacjatejas.pl.

FUNDACJATEJAS.PL TRAFFIC

The web site fundacjatejas.pl is seeing varying quantities of traffic through the year.
Traffic for fundacjatejas.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjatejas.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjatejas.pl

LINKS TO FUNDACJATEJAS.PL

Porozumienie Szkół Jogi

Szkoła Jogi Ally i Jurka Jaguckich. Akademia Terapii Ruchem Zacisze jogi. Poznaj atrakcje warszawskiego Dnia Jogi.

WHAT DOES FUNDACJATEJAS.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjatejas.pl Mobile Screenshot of fundacjatejas.pl Tablet Screenshot of fundacjatejas.pl

FUNDACJATEJAS.PL SERVER

Our crawlers caught that a lone page on fundacjatejas.pl took four thousand eight hundred and ninety-one milliseconds to load. I could not discover a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
31.186.81.145

We found that fundacjatejas.pl is employing the LiteSpeed server.

Fundacja Tejas - Joga, Medytacja, Psychologia, Medycyna, Ciało

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site has the following on the web site, "Swoje jogiczne, psychologiczne i prozdrowotne zainteresowania postanowiłam przekuć w działanie i konkretną formę, jaką ma spełniać Fundacja." I saw that the web page also said " Jestem certyfikowaną nauczycielką hatha jogi i jogi śmiechu." They also said " Uczyłam się w Santhi School of Yoga and Vedanta Studies w Koczinie w Indiach u Sajeego Arrakal Monoharan, a obecnie kontynuuje nauki w nurcie Vinyasa Krama nastawionym na zindywidualizowaną i równoważącą praktykę, którego w XX wieku w Indiach nauczał Tirumalai Krishnamacharya."

SEE SIMILAR WEB PAGES

Szkoła Jogi Joganga

Dojazd Lublin Joga na Głębokiej. Szkoła jogi Joganga zaprasza na sesje w Lublinie, Nałęczowie i Opolu Lubelskim. Joga w Nałęczowie - Szpital Kardiologiczny Al.

Veronique Vecco Създай дом и живот, които обичаш

6 начина да придадеш блясък на празничната маса. Като се замисля само колко отдавна ми се пише за празничния блясък на масата ейй, дочаках го и този момент. И въпреки, че пиша това по времето на Коледа, едно искам да се знае. Златото и блясъкът са подходящи за всяко празнично събитие. 3 любими топли напитки за студените зимни следобеди. Най-добрата рецепта за шоколадови коледни трюфели на всички времена.

Finding Beauty in the Chaos Just another WordPress.com site

A few words of approval? I hope that all of.

prise-instants blog - La nuit je rêve ke je suis une fée. - Skyrock.com

La nuit je rêve ke je suis une fée. Pas besoin de le présenter. Please enter the sequence of characters in the field below.

Зарплата в Твери средняя заработная плата в Твери

Только на нашем сайте Вы можете ознакомиться с зарплатой различных профессий в Твери. Сравнить заработные платы на предприятиях, прочитать отзывы о профессиях или компаниях. Самые популярные профессии в Твери. Менеджер по работе с клиентами. Самые популярные компании в Твери. Управляющая компания Региональный консалтинговый центр. Общество с ограниченной ответственностью Респект.